A-Z DISTRICT

 

ASM47

Jimmy

Anderson (D-47)

Representative Jimmy Anderson

 

District 47

Fitchburg

 

ASM23

Deb

Andraca (D-23)

Representative Deb Andraca

 

District 23

Whitefish Bay

 

ASM48

Samba

Baldeh (D-48)

Representative Samba Baldeh

 

District 48

Madison

 

ASM95

Jill

Billings (D-95)

Representative Jill Billings

 

District 95

La Crosse

 

ASM10

David

Bowen (D-10)

Representative David Bowen

 

District 10

Milwaukee

 

ASM19

Jonathan

Brostoff (D-19)

Representative Jonathan Brostoff

 

District 19

Milwaukee

 

ASM09

Marisabel

Cabrera (D-9)

Representative Marisabel Cabrera

 

District 9

Milwaukee

 

ASM44

Sue

Conley (D-44)

Representative Sue Conley

 

District 44

Janesville

 

ASM81

David

Considine (D-81)

Representative David Considine

 

District 81

Baraboo

 

ASM94

Steve

Doyle (D-94)

Representative Steve Doyle

 

District 94

Onalaska

 

ASM11

Dora

Drake (D-11)

Representative Dora Drake

 

District 11

Milwaukee

 

ASM91

Jodi

Emerson (D-91)

Representative Jodi Emerson

 

District 91

Eau Claire

 

ASM18

Evan

Goyke (D-18)

Representative Evan Goyke

 

District 18

Milwaukee

 

ASM16

Kalan

Haywood (D-16)

Representative Kalan Haywood

 

District 16

Milwaukee

 

ASM46

Gary

Hebl (D-46)

Representative Gary Hebl

 

District 46

Sun Prairie

 

ASM79

Diane

Hesselbein (D-79)

Representative Dianne Hesselbein

 

District 79

Middleton

 

ASM54

Gordon

Hintz (D-54)

Representative Gordon Hintz

 

District 54

Oshkosh

 

ASM76

Francesca

Hong (D-76)

Representative Francesca Hong

 

District 76

Madison

 

ASM64

Tip

McGuire (D-64)

Representative Tip McGuire

 

District 64

Somers

 

ASM74

Beth

Meyer (D-74)

Representative Beth Meyer

 

District 74

Bayfield

 

ASM73

Nick

Milroy (D-73)

Representative Nick Milroy

 

District 73

Superior

 

ASM17

Supereme

Moore Omokunde (D-17)

Representative Supereme Moore Omokunde

 

District 17

Milwaukee

 

ASM12

Lakeshia

Myers (D-12)

Representative Lakeshia Myers

 

District 12

Milwaukee

 

ASM66

Greta

Neubauer (D-66)

Representative Greta Neubauer

 

District 66

Racine

 

ASM65

Tod

Ohnstad (D-65)

Representative Tod Ohnstad

 

District 65

Kenosha

 

ASM08

Sylvia

Ortiz-Velez (D-8)

Representative Sylvia Ortiz-Velez

 

District 8

Milwaukee

 

ASM80

Sondy

Pope (D-80)

Representative Sondy Pope

 

District 80

Mount Horeb

 

ASM07

Daniel

Riemer (D-77)

Representative Daniel Riemer

 

District 7

Milwaukee

 

ASM13

Sara

Rodriguez (D-13)

Representative Sara Rodriguez

 

District 13

Brookfield

 

ASM71

Katrina

Shankland (D-71)

Representative Katrina Shankland

 

District 71

Stevens Point

 

ASM90

Kristina

Shelton (D-90)

Representative Kristina Shelton

 

District 90

Green Bay

 

ASM20

Christine

Sinicki (D-20)

Representative Christine Sinicki

 

District 20

Bay View

 

ASM57

Lee

Snodgrass (D-57)

Representative Lee Snodgrass

 

District 57

Appleton

 

ASM45

Mark

Spreitzer (D-45)

Representative Mark Spreitzer

 

District 45

Beloit

 

ASM77

Shelia

Stubbs (D-77)

Representative Shelia Stubbs

 

District 77

Madison

 

ASM78

Lisa

Subeck (D-78)

Representative Lisa Subeck

 

District 78

Madison

 

ASM14

Robyn

Vining (D-14)

Representative Robyn Vining

 

District 14

Wauwatosa

 

ASM43

Don

Vruwink (D-43)

Representative Don Vruwink

 

District 43

Milton

 

 

A-Z DISTRICT

 

ASM07

Daniel

Riemer (D-7)

Representative Daniel Riemer

 

District 7

Milwaukee

 

ASM8

Sylvia

Ortiz-Velez (D-8)

Representative Sylvia Ortiz-Velez

 

District 8

Milwaukee

 

ASM09

Marisabel

Cabrera (D-9)

Representative Marisabel Cabrera

 

District 9

Milwaukee

 

ASM10

David

Bowen (D-10)

Representative David Bowen

 

District 10

Milwaukee

 

ASM11

Dora

Drake (D-11)

Representative Dora Drake

 

District 11

Milwaukee

 

ASM12

Lakeshia

Myers (D-12)

Representative Lakeshia Myers

 

District 12

Milwaukee

 

ASM13

Sara

Rodriguez (D-13)

Representative Sara Rodriguez

 

District 13

Brookfield

 

ASM14

Robyn

Vining (D-14)

Representative Robyn Vining

 

District 14

Wauwatosa

 

ASM16

Kalan

Haywood (D-16)

Representative Kalan Haywood

 

District 16

Milwaukee

 

ASM17

Supreme

Moore Omokunde (D-17)

Representative Supreme Moore Omokunde

 

District 17

Milwaukee

 

ASM18

Evan

Goyke (D-18)

Representative Evan Goyke

 

District 18

Milwaukee

 

ASM19

Jonathan

Brostoff (D-19)

Representative Jonathan Brostoff

 

District 19

Milwaukee

 

ASM20

Christine

Sinicki (D-20)

Representative Christine Sinicki

 

District 20

Bay View

 

ASM23

Deb

Andraca (D-23)

Representative Deb Andraca

 

District 23

Whitefish Bay

 

ASM43

Don

Vruwink (D-43)

Representative Don Vruwink

 

District 43

Milton

 

ASM44

Sue

Conley (D-44)

Representative Sue Conley

 

District 44

Janesville

 

ASM45

Mark

Spreitzer (D-45)

Representative Mark Spreitzer

 

District 45

Beloit

 

ASM46

Gary

Hebl (D-46)

Representative Gary Hebl

 

District 46

Sun Prarie

 

ASM47

Jimmy

Anderson (D-47)

Representative Jimmy Anderson

 

District 47

Fitchburg

 

ASM48

Samba

Baldeh (D-48)

Representative Samba Baldeh

 

District 48

Madison

 

ASM54

Gordon

Hintz (D-54)

Representative Gordon Hintz

 

District 54

Oshkosh

 

ASM57

Lee

Snodgrass (D-57)

Representative Lee Snodgrass

 

District 57

Appleton

 

ASM64

Tip

McGuire (D-64)

Representative Tip McGuire

 

District 64

Somers

 

ASM65

Tod

Ohnstad (D-65)

Representative Tod Ohnstad

 

District 65

Kenosha

 

ASM66

Greta

Neubauer (D-66)

Representative Greta Neubauer

 

District 66

Racine

 

ASM71

Katrina

Shankland (D-71)

Representative Katrina Shankland

 

District 71

Stevens Point

 

ASM73

Nick

Milroy (D-73)

Representative Nick Milroy

 

District 73

Superior

 

ASM74

Beth

Meyer (D-74)

Representative Beth Meyer

 

District 74

Bayfield

 

ASM76

Francesca

Hong (D-76)

Representative Francesca Hong

 

District 76

Madison

 

ASM77

Shelia

Stubbs (D-77)

Representative Shelia Stubbs

 

District 77

Madison

 

ASM78

Lisa

Subeck (D-78)

Representative Lisa Subeck

 

District 78

Madison

 

ASM79

Dianne

Hesselbein (D-79)

Representative Dianne Hesselbein

 

District 79

Middleton

 

ASM80

Sondy

Pope (D-80)

Representative Sondy Pope

 

District 80

Mount Horeb

 

ASM81

David

Considine (D-81)

Representative David Considine

 

District 81

Baraboo

 

ASM90

Kristina

Shelton (D-90)

Representative Kristina Shelton

 

District 90

Green Bay

 

ASM91

Jodi

Emerson (D-91)

Representative Jodi Emerson

 

District 91

Eau Claire

 

ASM94

Steve

Doyle (D-94)

Representative Steve Doyle

 

District 94

Onalaska

 

ASM95

Jill

Billings (D-95)

Representative Jill Billings

 

District 95

La Crosse